هر آن چیزی که باید مورد هزینه کاشت مو بدانید

کاشت مو پدیده‌ای است که بسیاری از افراد به کمک آن سلامت و زیبایی خود بازیابند. یافتن موهای مجددروش‌های مختلفی مانند SUT و Fit دارد. ریزه‌ کاری در انجام این امر از اهمیت بالایی برخوردار است این عمل در زیبایی ظاهری و عزت‌نفس شما مؤثر است. هزینه کاشت مو در تهران مناسب است. در ادامه در این خصوص بیشتر توضیح می‌دهیم. با ما هزینه معقولی برای کاشت مویتان بپردازید.

هزینه کاشت مو


کاشت مو چیست؟

عمل کاشت مو اولین با در سال ۱۹۵۰ در ایالات متحد آمریکا انجام شد. درواقع این کارنوعی جراحی است به این نحو که موها از قسمت‌های پرپشت بدن به قسمت‌هایی که مو در آن کم است پیوند می‌زنند مانند کاشت ابرو و کاشت ریش و کاشت مو. البته قبل از عمل باید توسط جراح معاینه شوید. امروزه روش‌هایی مانند روشSUT و روشFit وجود دارند که آسیب کمتری به پیاز مو وارد می‌نمایند. شما درروش کاشت موی طبیعی کمترین درد را تجربه می‌کنید زیرا پیاز مو به‌راحتی به محل موردنظر انتقال داده می‌شود. درروش کاشت موی طبیعی شما هرگز ریزش مجدد موهای خود را تجربه نمی‌کنید. این عمل برای سر، ابرو و مژه امکان‌پذیر هست. هزینه کاشت مو در تهران در مقایسه با دیگر کلینیک‌ها و شهرهای بزرگ بسیار مناسب است. آمار نشان داده است که ۸۰ درصد عمل‌های کاشت مو با موفقیت همراه بوده است.

انواع روش‌های کاشت مو و برآورد هزینه کاشت مو:

کاشت مو دارای متدهای گوناگونی می‌باشد که از آن جمله می‌توان به روش Sut و روشFit اشاره کرد. روش روشSut در زمره مدرن‌ترین روش‌های این عمل به شمار می‌آید. در این روش افراد دیگر عوارضی چون خونریزی و خطای تکنسین را تجربه نمی‌کنند. البته هزینه کاشت موی سر به روش Sut به‌مراتب بالاتر از روش Fit است. این مراحل در این متد شامل کاشت پیاز مو در محل موردنظر و فریز کردن آن برای اینکه فولیکول کمتری از دست بدهد. آنچه گفته شد از بهترین روش‌های کاشت موی طبیعی است که پیشنهاد می‌شود با کمترین هزینه را امتحان کنید.

روشFit از روش Sut بسیار قدیمی‌تر است. این مراحل درروش Fit به این شرح است: در ابتدا کل موهای سر را می‌تراشند و سپس پیازها توسط کارشناس تجربی بر روی سر قرارمی گیرند و درواقع در این روش هیچ‌گونه جراحی صورت نمی‌گیرد. نکته حائز اهمیت این است که بیماران بعد اتمام این عمل باید حتماً از لوسیون های مخصوص استفاده کنند. در ادامه می‌توانید فیلم کاشت مو را ملاحظه نمایید. البته امروزه برای برخی از بیماران این دو روش را تلفیق می‌کنند.


در روش Fit بیمار به مدت یک روز سرش را پانسمان می‌کند. به همین دلیل این روش برای افراد بسیار خسته‌کننده است زیرا در آخر هم نتیجه چشم‌گیری عاید فرد متقاضی نمی‌شود. روش دیگری کمی با روشFit متفاوت است Fut نام دارد. در این متد قسمت‌های از سر در اتاق عمل توسط جراح جهت جداسازی فولیکول‌ها و انتقال به قسمت موردنیاز صورت می‌پذیرد. از معایب این روش می‌توان به کشیدگی پوست، باقی ماندن زخم بر روی سر اشاره کرد.

برای آن دسته از افرادی که به روش SUT و روش Fut برایشان مناسب نیست، روش دیگری به نام BHR وجود دارد. در این نوع متد موهایی از قسمت‌هایی چون کتف و گردن برداشته می‌شود و بر روی سر فرد کاشته می‌شود. این جراحی را متناسب با ویژگی‌ها، سن و با مشورت پزشک انتخاب کنید.

هزینه کاشت مو

هزینه‌ کاشت موی سر:

بسته به سن، جنسیت، ذخیره مو هزینه‌های کاشت موی سر و همچنین روش پیشنهادی به بیمار متفاوت است. اگر هرکدام از موارد بالا وضعیت مناسبی نداشته باشد امکان انجام مراحل کاشت مو وجود ندارد. هزینه‌های این عمل امروز به بخش‌های مختلف تقسیم می‌شود و برای همین به بیماران ازلحاظ هزینه فشار چندانی وارد نمی‌شود. پروسه انجام این مراتب چیزی حدود یکتا دو سال به طول می‌انجامد. هزینه کاشت مو در تهران بسیار مقطوع است. نکته‌ای که قابل‌ توجه این است که هر چه سن فرد کمتر باشد امکان طولانی شدن پروسه درمان بیشتر است. زیرا پس از این کار، موها به‌صورت دورانی درمی‌آیند و احتمال ریزش زیاد وجود دارد. موسسه ما با کمترین هزینه این کار را برای شما انجام می‌دهد.

اغلب افراد به‌ اشتباه تصور می‌کندد که منظور از کاشت موی طبیعی پرپشت کردن قسمت‌های خالی سر، ابرو و یا مژه است درحالی‌که تنها هدف از این امر است که مناطق خالی پر شوند. البته روش Sut پرپشتی بیشتری را در قسمت‌های طاس سر ایجاد می‌کند. این عمل یک امر تخصصی است لذا بسیار مهم است که آگاهی لازم و مناسب نسبت به آن داشته باشید.

هزینه کاشت مو


توصیه‌های تکمیلی جهت کاشت مو

بسته به اینکه شما به دنبال چه نتیجه‌ای هستید باید روش کاشت مو خود را انتخاب کنید. اگر دوست ندارید تمام موهای سرخود را بزنید از روش Fit استفاده کنید. اگر موهای نازکی دارید روش Sut برای شما مناسب نیست. این جراحی درواقع قدمی است در جهت ارتقای سلامت و زیبایی شما، خیلی فرآیند پیچیده‌ای نیست در حقیقت انتقال موهای بدنتان از قسمتی به قسمت کم‌ پشت‌تر است. فیلم کاشت مو را می‌توانید جهت آشنایی بیشتر با این مراحل ملاحظه کنید.

در روز عمل حتماً همراه داشته باشید تا کارهای شمارا پیگیری کند زیرا شما به دلیل تزریق داروهای مسکن انجام امور برایتان کمی مشکل است. بعد از اتمام مراحل کاشت مو تا چند روز زخم‌های خود را به کسی نشان ندهید زیرا منظره خوشایندی ندارد. در هنگام خواب دقت کنید که فولیکول‌های موهایتان نریزد. حتماً از تعریق سرتان جلوگیری کنید زیرا امکان بروز عفونت را افزایش می‌دهد. در روزهای اولیه بعد از این کاراز شستشوی سرتان جدا خودداری کنید. ۲ هفته بعد از عمل زمانی حیاتی است که اگر به‌خوبی سپری شود، رشد موهایتان با موفقیت انجام می‌شود. هزینه کاشت مو در تهران با دیگر مراکز و شهرها مقایسه کنید.

درمجموع می‌توان گفت که کاشت موی طبیعی روشی متداول در دنیا محسوب می‌شود. این عمل دارای روش های متفاوتی است که از آن جمله می‌توان به با روش SUt و باروش Fit اشاره کرد. مراحل کاشت مو در هر روش متفاوت است. درروش SUt تمام پروسه به‌صورت اتوماتیک صورت می‌گیرد و فولیکول‌های فیریز می‌شوند و درد و خونریزی روش Fit را به همراه ندارد. هزینه کاشت مو در مراکز مختلف متغیر است. لذا با دقت در جهت بازگرداندن زیبایی به خود اقدام کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *