معرفی کلینیک کاشت مو

کاشت موی سر طبیعی که همچنین به نام های ترمیم مو و پیوند مو نیز شهرت دارد از جمله روش هایی است که امروز به عنوان یک روش بسیار پرطرفدار و پر بازده بدون ریسک در زمینه کاشت مو به حساب می آید. با توجه به اینکه امروزه کلینیک کاشت مو های بسیار زیادی در زمینه کاشت مو وجود داشته و همچنین تنوع بسیار زیادی برای روش کاشت مو نیز وجود دارد افرادی که قصد کاشت مو دارند دچار سردرگمی می شوند. همچنین با توجه به بررسی‌ها و آمار انجام شده موارد بسیار زیادی در زمینه کاشت مو گزارش شده است که کلینیک کاشت مو های بسیار زیادی با وعده هایی مانند کاشت مو ارزان، افراد را به سمت خود جذب کرده و در نتیجه کاشت بسیار با کیفیتی را برای آنها ایجاد نموده اند. اما باید بگویم در صورتی که شما قصد کاشت مو در تهران را دارید و همچنین در مورد هزینه کاشت مو نیز نیاز به مشاوره دارید می توانید به کلینیک کاشت مو آرشیدا مراجعه کرده و از متخصصان این کلینیک مشاوره گرفته و به کاشت موی طبیعی اقدام نمایید.

کلینیک کاشت مو آرشیدا

معرفی کاشت موی طبیعی

امروز یکی از بهترین روش‌ها و همچنین می توان گفت تنها روش درمان و ترمیم مو هایی که از دست رفته اند در کلینیک کاشت مو های معتبر استفاده از روش کاشت موی طبیعی می باشد که در این روش در نواحی مختلف مانند ریشها، سیبیل، ابروها، سر و غیره به انجام کاشت موی طبیعی اقدام می گردد. کاشت موی طبیعی برای اولین بار در اواسط قرن بیستم در سال ۱۹۳۹ توسط یک پزشک ژاپنی معرفی شده و سالها بعد نیز یک پزشک آلمانی به صورت عملی بر روی انسان انجام شد.

معرفی کاشت مو طبیعی

در سال های گذشته روش‌های مختلف و همچنین تجارب بسیار زیادی مورد تجزیه و تحلیل و آزمایش قرار گرفته و در امروزه با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و با استفاده از دستگاه هایی در ابعاد کوچکتر که به میکروگرافت مشهور هستند فرایند کاشت موی طبیعی به صورت بسیار ایده آل تر و مناسب تر انجام شده و نتیجه بسیار مناسبی ایجاد می گردد، به گونه ای که تا چندی پیش هم هیچکس تصور هم نمی کرد که یک روز فرایند کاشت موی طبیعی به یک عمل سرپایی و بسیار سبک و بدون ریسک در کلینیک کاشت مو تبدیل گردد و همچنین نتیجه آن نیز تا این حد مناسب و ایده آل ایجاد شود.

کلینیک کاشت مو

مو های مورد استفاده برای کاشت موی طبیعی

در حالت کلی در فرآیند کاشت موی طبیعی در کلینیک کاشت مو با توجه به روشی که برای کاشت موی طبیعی از آن استفاده می گردد موهای خود فرد را از اعضای مختلف بدن مانند پشت سر و ناحیه دیگر بدن برداشته و با استفاده از لوله های مخصوص میکروسکوپ فولیکول های موجود در مو را به صورت کامل جدا کرده و با همان ظرافتی که در قسمت های مختلف بدن برداشته شده اند در ناحیه مورد نظر به صورت کاشت موی طبیعی گذاری می گردند. انجام فرایند کاشت موی طبیعی با ایجاد برش هایی در حد یک میلی متر در سطح مورد نظر ایجاد شده و در نتیجه موهای برداشته شده در آن سطح جاگذاری می گردد.

کاشت مو در کلینیک کاشت مو آرشیدا

در بدن فرد به این موها در هنگام کاشت موی طبیعی هیچ گونه واکنشی نشان نداده هر موضوع به عنوان یکی از ویژگی‌های مثبت پیوند و کاشت موی طبیعی به حساب می آید. همچنین عضو پیوندی که از بدن خود فرد برداشته می شود به هیچگونه نگهداری و مراقبت و درمانی احتیاج نخواهد داشت. شما می توانید برای کاشت مو خود به کلینیک کاشت مو آرشیدا مراجعه نمایید با توجه به تیم متخصص و با تجربه موجود در کلینیک کاشت مو آرشیدا موهای برداشته شده با ظرافت بسیار زیادی برداشته شده و تنها یک خط بسیار باریک از جای برداشت مو بر جای نمی ماند. البته این نکته نیز حائز اهمیت می باشد که زمانی که به کاشت موی طبیعی اقدام می کنیم موهای کاشته شده بعد از گذشت ۴ الی ۶ ماه به صورت کامل می ریزند و بعد از ریزش موها مجدد موها رشد می نماید و با توجه به همین موضوع جای هیچگونه نگرانی در مورد ریزش مو بعد از کاشت موی طبیعی نخواهد بود.

کلینیک کاشت مو

مهمترین نکات قبل از کاشت موی طبیعی

در حالت کلی فرآیند انجام کاشت موی طبیعی امروزه به چندین روش مختلف انجام می‌شود که تمام این روشها آزمایش خود را به صورت کامل پس داده و مطمئن می باشند و نتایج بسیار رضایت بخش و مناسبی را نیز به افراد بیمار ارائه می نمایند. همچنین باید بگوییم که فرآیند کاشت موی طبیعی با توجه به هر روشی که انجام شود یک عمل بسیار ساده و بی خطر و بدون استرس بوده اما لازم است تا پزشک متخصص کلینیک کاشت مو تمامی نکات ایمنی را رعایت کرده و در نتیجه در حفظ سلامت بیمار و به دست آوردن نتیجه مطلوب مشکل پیش نیاید. با توجه به همین موضوع فرایند کاشت موی طبیعی در کلینیک کاشت مو آرشیدا به صورت تیمی انجام شده و هیچ گونه مشکلی در حین فرآیند کاشت طبیعی مو ایجاد نمی گردد. با توجه به همین موضوع در صورتی که شما قصد کاشت موی طبیعی را دارید حتما باید یک جراح متخصص و با تجربه را پیدا کنید تا درنتیجه بتواند در قبال هزینه و وقتی که از شما بابت انجام جراحی کاشت مو می گیرد نتیجه بسیار مطلوب و رضایت بخشی را برای شما ایجاد نماید. در حالت کلی امروزه برای کاشت موی طبیعی از دو روش فیت یا همانFIT و فوت یا همان FUT استفاده می گردد که فرد بیمار لازم است و با پزشک متخصص خود مشورت کرده و در نتیجه مناسب ترین روش را برای کاشت مو انتخاب نمایند. در هر دو روش نام برده شده فولیکول‌های مو به صورت تک تک جدا شده و به صورت کاملاً طبیعی بر روی ناحیه سر و قسمت دیگر از بدن کاشته شده و در نتیجه موهای کاشته شده به صورت طبیعی رشد خواهند کرد. همچنین یک روش دیگر نیز به نام روش پانچ برای کاشت مو وجود دارد که در آن مو را به صورت دسته ای برداشته شده و با ایجاد سوراخ هایی بر روی پوست سر کاشته می شوند و با توجه به اینکه در این روش نمای مصنوعی و عروسکی برای فرد ایجاد می گردد از محبوبیت و طرفداران بسیار زیادی برخوردار نبوده و زیاد از این روش استفاده نمی‌شود.

توجه: برای دیدن نمونه کار های بیشتر کلینیک آرشیدا لطفا اینستاگرام را دنبال کنید.