کاشت ابرو

کاشت ابرو طبیعی

اگر دنبال بهترین دکتر کاشت  ابرو طبیعی هستید بدون شک باید بهترین رزرومه کاری  را از گزینه های  خود ببینید . کل جراحی های کاشت ابرو آرشیدا کلینیک در این برگه بارگزاری میگردد . میتوانید فعالیت صادقانه ما را در اینجا مشاهده نمایید و تصمیم درستی برای انتخاب  کلینیک کاشت ابرو داشته باشید . کارشناس مشاوره کاشت ابرو در کلینیک آرشیدا زیر نظر پزشک متخصص پوست و مو و تیم پزشکی متبحر با بیش از ۱۴سال سابقه کاری انجام میشود . کاشت ابرو با متد جدید FUE+ با بیشترین دقت به تراکم و زاویه خواب برای شما زیبا جویان انجام میشود .   در ضمن ضمانتنامه کتبی و بیمه بابت زاویه خواب  و تراکم خدمت شما تقدیم  خواهد شد . با کاشت ابرو دیگر احتیاجی به روش قدیمی مداد و تتو  و هاشور ندارید .  اگر دنبال بهترین هزینه  ، مشاوره و دکتر کاشت ابرو مردان و زنان با دکتر با تجربه در کلینیک کاشت مو و ابرو تهران هستید آرشیدا کلینیک را انتخاب کنید .   همین الان تلفن بردارید و از مشاوره رایگان آرشیدا بهره مند‌ شوید

09123026682

کاشت ابرو توسط آرشیدا کلینیک

قبل / بعد

  0%

  کاشت ابرو توسط آرشیدا کلینیک

  قبل / بعد

   0%

   کاشت ابرو توسط آرشیدا کلینیک

   قبل / بعد

    0%

    کاشت ابرو توسط آرشیدا کلینیک

    قبل / بعد

     0%

     کاشت ابرو توسط آرشیدا کلینیک

     قبل / بعد

      0%

      کاشت ابرو توسط آرشیدا کلینیک

      قبل / بعد

       0%

       کاشت ابرو توسط آرشیدا کلینیک

       قبل / بعد

        0%

        کاشت ابرو توسط آرشیدا کلینیک

        قبل / بعد

         0%

         کاشت ابرو توسط آرشیدا کلینیک

         قبل / بعد

          0%

          کاشت ابرو توسط آرشیدا کلینیک

          قبل / بعد

           0%

           کاشت ابرو توسط آرشیدا کلینیک

           قبل / بعد

            0%

            کاشت ابرو توسط آرشیدا کلینیک

            قبل / بعد

             0%

             کاشت ابرو توسط آرشیدا کلینیک

              0%

              طراحی و کاشت ابرو توسط آرشیدا کلینیک

              کاشت ابرو توسط آرشیدا کلینیک

              کاشت ابرو توسط آرشیدا کلینیک

              عکس کاشت ابرو طبیعی

              همانطور که می دانید ، مدل ابروها در طول سال ها تغییرات بسیار زیادی داشته است ؛ از قوس ‌های نازک مدادی گرفته تا ابروهای پرپشت و به طور کلی آنچه که ابروی «ایده‌آل» را تشکیل می ‌دهد دائماً در حال تغییر است . در سال ‌های اخیر شاهد ظهور ابروهای کامل و در عین حال مرتب شده ‌ایم و درمان ‌های موقت و نیمه دائمی مانند لمینیت ابرو و میکروبلیدینگ برای افزایش حجم و فرم ابرو نیز ظاهر شده ‌اند . اما اگر به دنبال راه حل دائمی تری برای افزایش زیبایی شکل و اندازه ابروهای خود هستید ، بهترین پیشنهاد این است که از روش کاشت ابرو طبیعی استفاده کنید .

              در ادامه این بخش با ما همراه بمانید تا اطلاعات خوبی در زمینه کاشت ابرو با جدیدترین متدهای روز دنیا در تهران کسب کنید و بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران را نیز بشناسید .

              کاشت ابرو طبیعی

              بهترین روش کاشت ابرو  چیست ؟

              کاشت ابرو در واقع چیزی شبیه به کاشت مو است و می توان اینطور بیان کرد که کاشت ابرو یک روش دائمی و جراحی است که در آن موها از ناحیه اهداکننده (مثلا از پشت سر) گرفته می‌ شود و به ناحیه ابرو پیوند زده می شود . به طور کلی ، دو روش برای کاشت ابرو طبیعی وجود دارد که عبارتند از :

              • کاشت ابرو به روش FUE
              • کاشت ابرو به روش FUT
              روش های کاشت ابرو
              ادامه مطلب

               

              1. کاشت ابرو طبیعی به روش FUE

              این گزینه شامل کاشت موهای فردی از یک محل اهدا کننده با استفاده از پانچ دستی ، پانچ قدرتی یا پانچ رباتیک است . مزایای کاشت ابرو به روش FUE عبارتند از فقدان اسکار خطی و سهولت در روند بهبودی است ، اگرچه زمان استخراج طولانی تر است و موهای کوتاه تر می توانند بر کیفیت پیوند تأثیر بگذارند .

               

              1. کاشت ابرو طبیعی به روش FUT

              در این روش از کاشت ابرو ، نواری از مو (معمولاً از پشت سر) برداشته می ‌شود و فولیکول‌ های مو به ناحیه ابرو پیوند می ‌شوند تا شکل جدید و بهبود یافته ابرو را تشکیل دهند . روند برداشت فولیکول در این روش ، سریعتر از FUE است و موهای برداشت شده طولانی تر هستند که ممکن است در طول کاشت کمک کند (طول به شما امکان می دهد پیچ خوردگی مو را ببینید) .

               

              وقتی نوبت به تصمیم گیری بین روش های FUT و FUE برای کاشت ابرو طبیعی می رسد ، باید به توصیه پزشک و شرایطی که برای هر فرد وجود دارد ، توجه کرد . اگر بیمار قصد دارد موهای خود را در پشت سر کوتاه کند ، احتمالاً روش FUE  برای کاشت ابرو توصیه می شود ، زیرا FUT می تواند یک اسکار قابل مشاهده پشت سر باقی بگذارد .

              چه کسانی کاندیدای ایده آل برای کاشت ابرو طبیعی هستند؟

              به طور کلی چند گروه از افراد علاقه مند به کاشت موی ابرو هستند :

              • کسانی که دچار ریزش ابرو در اثر کندن بیش از حد یا ضربه (مانند لیزر موهای زائد ، جای زخم) داشته اند .
              • کسانی که به طور طبیعی یا در نتیجه یک بیماری مانند کم کاری تیروئید ، ابروهای نازکی دارند .
              • افرادی که تمایل دارند ظاهری طبیعی ، پر حجم و کامل برای ابروهای خود ایجاد کنند .

              برای کاشت ابرو طبیعی مهم است که به یاد داشته باشید که در صورت کاشت ابرو ، مراقبت و نگهداری لازم است . موهای محل اهداکننده پس از کاشت به موهای ابرو تبدیل نمی‌شوند ؛ زیرا موهای اهداکننده ژنتیک و عادات رشد خود را حفظ می‌ کنند و درک این جزئیات بسیار مهم است . به این ترتیب ، بیماران باید بدانند که موهای کاشته شده رشد می کنند و نیاز به کوتاه کردن منظم دارند .

              بهترین کاندید کاشت ابرو

              کاشت ابرو طبیعی دخترانه چگونه انجام می‌شود؟

              قبل از انجام جراحی زیبایی و کاشت ابرو ، بیماران باید با پزشک خود برای مشاوره ملاقات کنند . در طول این مدت ، بیمار می ‌تواند عکس ‌هایی از آنچه که امیدوار است بعد از کاشت ابرو طبیعی دخترانه به آن دست پیدا کند را نشان دهد و پزشک متخصص او می ‌تواند برای تأیید شکل ، طرح کلی ابروها را ترسیم کند . نتایج کاشت ابرو با توجه به میزان انتقال ، مهارت جراح و ماهیت خود مو بسیار متفاوت است .

              وقتی نوبت به عمل می رسد ، مرحله اول شامل کشیدن مو می شود . با توجه به روش استخراج فولیکول مو ، بیماران یا روی شکم دراز می کشند یا به صورت عمودی می نشینند . پس از برداشتن گرافت ‌ها ، بیمار باید به پشت برگردد تا امکان ایجاد سایت گیرنده و قرار دادن پیوندها فراهم شود . روند کلی ممکن است چند ساعت برای موارد کوچکتر ، تا شش ساعت برای موارد بزرگتر طول بکشد .

              ادامه مطلب

              صرف نظر از اینکه بیمار تحت عمل FUE یا FUT قرار می گیرد ، در هر ابرو از 100 تا 350 گرافت استفاده می شود . پس از برداشتن مو ، به پیوندهای 1 مویی و 2 مویی پردازش می ‌شود زیرا «گرافت‌ های ضخیم ‌تر هنگام کاشت می ‌توانند ظاهری غیر طبیعی ایجاد کنند»، و در صورت نیاز به تراکم ، ممکن است از گرافت‌ های 3 مویی نیز استفاده شود .

              پس از بی حس شدن ابرو ، محل های گیرنده ساخته می شوند . هنگامی که محل ها ساخته شدند ، موها به دقت در محل مناسب خود قرار می گیرند و جهت گیری می شوند تا فر مو به سمت پایین باشد . همچنین جراحان ماهر مطمئن می شوند که زاویه و جهت خروج مو به دقت برنامه ریزی شده است . موهای ابرو تقریباً در فاصله 15 درجه از پوست خارج می شوند . این زاویه باید رعایت شود وگرنه موها می توانند با زاویه بسیار غیر طبیعی به سمت بیرون رشد کنند . بیمارانی که موهای مجعد دارند ممکن است این مشکل را داشته باشند .

              دوره نقاهت کاشت ابرو

              خونریزی ، تورم و کبودی همگی از عوارض احتمالی پس از کاشت ابرو هستند . وقتی نوبت به روند بهبودی می ‌رسد ، یک قانون مهم پس از عمل وجود دارد که باید رعایت کنید : ابروهای جدید خود را خیس نکنید . مهم ترین احتیاط در مرحله بهبودی کاشت ابرو این است که موهای کاشته شده در پنج روز اول خیس نشوند . این کار به موهای کاشته شده در ابرو اجازه می دهد تا در جهت گیری مناسب قرار گیرند و در نهایت به خوبی رشد کنند .

              همچنین بیماران می توانند انتظار داشته باشند که ساقه موهای کاشته شده در حدود سه هفته ریزش کنند . سپس ، رشد مجدد معمولاً چهار تا شش ماه پس از عمل شروع می شود و نتایج نهایی در یک سال ارزیابی می شود .

              از آنجایی که ابروهای کاشته شده سریعتر از موهای طبیعی ابرو رشد می کنند ، بسیاری از بیماران متوجه می شوند که قوس های جدید خود را دو تا سه بار در ماه (یا در صورت نیاز) کوتاه می کنند . در همین حال ، ژل ابرو ممکن است به آموزش رشد مو در جهت مورد نظر کمک کند .

              دوره نقاهت کاشت ابرو
              ادامه مطلب

              نکات پس از کاشت ابرو طبیعی

              برای به دست آوردن نتایج مطلوب ، باید دستورالعمل هایی را که توسط پزشک داده شده است ، دنبال کنید :

              • تا 72 ساعت ابروها را نشویید .
              • برای حفظ میزان اکسیژن خون که برای رشد فولیکول های پیوندی ضروری است ، حداقل به مدت دو ماه از سیگار کشیدن خودداری کنید .
              • به مدت یک ماه از نور مضر خورشید ، گرما و رطوبت زیاد خودداری کنید و هنگام بیرون رفتن حتما از کلاه طبی استفاده کنید .
              • سر خود را به جلو خم نکنید . حداقل سه روز سر خود را بالا و در یک خط موازی نگه دارید .
              • متعهد شوید که درمان های لازم و داروها و مسکن های تجویز شده توسط پزشک را داشته باشید .
              • به مدت یک ماه از دمای بالا مانند حمام ترکی یا سونا خودداری کنید .
              • شما باید به صورت عمودی بخوابید و از دو بالش طبی برای بلند کردن سر خود به مدت پنج روز استفاده کنید تا ورم نکنید .
              • ابرو های کاشته شده باید دور از باران یا گرد و غبار نگهداری شوند تا آسیبی به فولیکول های پیوندی وارد نشود .
              • تا سه ماه از شنا در دریا و دو ماه در استخر خودداری کنید .
              • هنگام پوشیدن و درآوردن لباس ها مراقب باشید و از تماس با فولیکول های کاشته شده خودداری کنید .
              مقدمه کاشت ابرو

              همه چیز در مورد کاشت ابرو

              یکی از فاکتورهایی که در زیبایی و ظاهر صورت نقش بسزایی دارد داشتن ابروهایی مرتب و پر پشت است در صورتی که ابروی شما شکسته , کوتاه , کم پشت و ... باشد در سایر اجزای صورت نیز تأثیر منفی ایجاد می کند داشتن ابروهایی مرتب و پر پشت چشم ها را درشت تر و ابروهای کم پشت و کوتاه چشم ها را کوچک تر نشان می دهد حتی ابروهای درهم تنیده و نامرتب نیز می تواند احساس خشم و عصبانیت را در چهره به وجود آورد در ادامه به همه چیز در مورد کاشت ابرو از جمله , هزینه , عوارض , مراقبت پس از کاشت و... می پردازیم .

              • کاشت ابرو چگونه است ؟
              • عوامل ریزش ابرو
              • بهترین کاندیدا برای کاشت ابرو
              • مراقبت های قبل و پس از کاشت ابرو
              • کاشت ابرو خوبه یا بد ؟
              • عوارض و معایب کاشت ابرو
              • ویژگی های بهترین مرکز کاشت ابرو
              • هزینه کاشت ابرو در سال 1401

              کاشت ابرو چگونه است ؟

              در ابتدای این مقاله با عنوان همه چیز در مورد کاشت ابرو در ابتدا به روش کاشت اشاره می کنیم کاشت ابرو در کلینیک ما ب دو روش FUE و FUT صورت میگیرد این روش ها بهترین روش های ایمپلنت ابرو شناخته می شوند  برای کاشت ابرو از بانک مو پشت سر و پشت گوش که ضخیم تر است برای آقایان و  از ناحیه پشت گوش و پشت گردن که ظریف تر است برای خانم ها برداشته شده و محل برداشت  بخیه می خورد پس از جداسازی و کات زدن موها در ناحیه کادر ابرو کاشته می شوند بعد از مدت 2 هفته بخیه کشیده شده و به طور کامل جای ان بهبود می یابد .پس از چند روزی موهای کاشته شده ریزش پیدا کرده سه ماه بعد ابروهای جدید جوانه می زند و 9 ماه پس از کاشت موهای ابرو کامل در می آید

              بهترین کلینیک جراحی بلفارو پلاستی

              اگر تصمیم گرفته اید که کاشت ابرو طبیعی در تهران انجام دهید ، لازم است که حتما به یک کلینیک معتبر که پزشکان متخصص و ماهر در زمینه کاشت ابرو در ان حضور دارند مراجعه کنید تا خیالتان از بابت کیفیت خدماتی که دریافت می کنید راحت باشد .

              کلینیک پوست و مو و زیبایی آرشیدا یکی از کلینک های تخصصی در زمینه کاشت ابرو ، کاشت مو و کاشت ریش است که این خدمات را توسط پزشکان متخصص و مجرب و با بروزترین دستگاه ها به مراجعه کنندگان ارائه می دهند . کلینیک آرشیدا با آفر های ویژه برای زیباجویان عزیز ، تلاش بر هرجه بهتر شدن شرایط برای انجام دادن انواع عمل های زیبایی دارد .

              از ویژگی های اصلی کلینک آرشیدا می توان به دارا بودن دستگاه های جدید و مدرن ، پزشکان متخصص ، برترین کیفیت و رضایت بالای مشتریان اشاره کرد .

              تعداد گرافت ها در کاشت ابرو

              در کاشت ابرو تعداد گرافت هایی که کاشته می شود به مدل و تراکم ابرو فرد متقاضی بستگی دارد که به طور معمول بین 1000 الی 1300 ریشه مو برای جفت ابروها برداشته می شود .

              چرا ابروهایمان میریزد

              عوامل ریزش ابرو

              • کمبود ویتامین E
              • استفاده از داروهای ضد التهاب مانند سولینداک
              • داروهای روانپزشکی مانند لیتیوم
              • داروهای ضد بارداری
              • داروهای ضد تشنج
              • بالارفتن سن
              • شیمی درمانی
              • آلرژی
              • تصادفات و حادثه
              کاشت ابرو برای چه کسی مناسب است ؟

              بهترین کاندیدا برای کاشت ابرو

              بهترین کاندیدا برای کاشت ابرو افرادی است که در روش اصلاح نادرست ابروهایشان دچار کچلی شده ؛ افرادی که از زمان به دنیا آمدن ابروهای طبیعی نداشته اند, خانم هایی که ابروهایشان هاشور , تتو و فیبروز نیست ؛ افرادی با بیماری های ارثی مانندآلوپسی , افرادی که روی ابرو جای زخم و بخیه دارند و یا کسانی که هنگان سوختگی یا شکستگی ابروهای خود را از دست داده اند .

              مراقبت صحیح بعد از کاشت ابرو چگونه است ؟

              مراقبت های قبل و پس از کاشت ابرو

              خب اگر قرار است که به همه چیز در مورد کاشت ابرو بپردازیم باید به مراقبت های قبل و پس از کاشت اشاره نمود ؛ قبل از کاشت ابرو انتخاب پزشکی با تجربه است مراقبت های پس از کاشت از بروز عوارض جدی و خطرناک جلوگیری کرده و موجب رسیدن به بهترین نتیجه می شود , دوران نقاهت حدودا دو هفته است که عوارضی مانند التهاب , کبودی و ورم را فرد دارد شدت عوارض به عملکرد متخصص , توجه به نکات مراقبتی پس از کاشت و میزان آمادگی قبل از پیوند بستگی دارد مراقبت های پس از کاشت ابرو شامل :

              • عدم شستن صورت تا دوروز
              • داشتن تغذیه مناسب
              • هنگام خواب تا 7 روز سر را بالاتر از بدن نگه داشت .و نخوابیدن بر روی صورت
              • شستن صورت با آب ولرم تا دو هفته
              • عدم فشار و نخاراندن محل ابرو
              • عدم مصرف دخانیات
              • عدم کندن پوسته ها و دلمه ها
              • عدم استفاده از رنگ و اصلاح ابروها تا دو ماه
              • عدم رفتن به محیط آلودگی یا آفتابی تا بهبود زخم ها
              • بهداشت و تمیز نگهداشتن محل پیوند
              یک مرکز کاشت ابرو باید چه ویژگیهایی داشته باشد ؟

               ویژگی های بهترین مرکز کاشت ابرو

              بهترین مراکز کاشت ابرو دارای ویژگی هایی از قیبل کاملا تمیز و بهداشتی بودن برای جلوگیری از عفونت در ناحیه بان مو بانک ابرو , مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات برای کاشت ایمپلنت ابرو , داشتن کادر درمانی متخصص و نیز دارای بودن جدید ترین روش های کاشت و ایمپلنت ابرو می باشد .

              هزینه کاشت ابرو در سال 1401

              در انتهای مقاله همه چیز در مورد کاشت ابرو به مهم ترین بخش یعنی هزینه کاشت رسیدیم باید گفت ؛ هزینه کاشت ابرو به عوامل مختلفی از جمله نوع طاسی و روش انتخابی , تعداد جلسات درمانی و...  متغیر است همچنین پیوند کاشت ابرو عمل زیبایی محسوب شده و تحت پوشش بیمه درمانی قرار نمیگیرند مگر در شرایطی مانند سوختگی , تصادفات , حوادث و... بنابراین برای اگاهی و اطلاعات بیشتر در رابطه با روش پیوند و هزینه با مشاورین زیبایی ما تماس حاصل نمایید .

              مشاوره رایگان کاشت ابرو
              آیا کاشت ابرو عوارض دارد ؟

              امروزه اغلب مردم به ویژه خانم ها تمایل به داشتن ابروهایی پر پشت و پهن دارند وجود جدید ترین و به روز ترین تجهیزات و حضور بهترین متخصصان و کادر درمانی در حوزه کاشت مو موجب عملکرد فوق العاده مطلوبی برای تمامی متقاضیان کاشت ایمپلنت ابرو در کلینیک تخصصی پوست و مو آرشیدا کلینیک شود ریزش ابرو با نام که نام آن هیپوتریکوزیس ابرو است به مرور زمان موجب نازک شدن یا از بین رفتن تکه های ابروی فرد می شود دلایل متعددی برای ریزش ابرو وجود دارد از جمله افزایش سن , عدم تعادل هورمونی , کمبودهای تغذیه ای و..... بهترین راه برای برگرداندن ابروهای طبیعی کاشت ابرو است اما در صورتی که این عمل زیبایی به درستی صورت نگیرد یا توسط پزشک غیر متخصص و یا کلینیک نا معتبر انجام شود با معایب و عوارضی همراه است در ادامه بیشتر به عوارض کاشت ابرو می پردازیم .

              • شایع ترین عوارض کاشت ابرو چیست ؟
              • مراقبت های پس از کاشت ابرو
              • ماندگاری کاشت ابرو چقدر است ؟

              شایع ترین عوارض کاشت ابرو چیست ؟

              عفونت پس از کاشت ابرو :

              از جمله عوارض کاشت ابرو عفونت بوده که دارای نشانه هایی تب , درد , درد با فشار یا بدون فشار , گرمی ناحیه و ترشحات سفید , شیری یا سبز رنگ است این عفونت بین 3 روز تا دو هفته پس از کاشت ابرو ظاهر می شود اما اگر نشانه های قرمزی و تورم جدید نبوده و از روز عمل ایجاد شده نشانه عفونت نیست .

              دلیل بروز عفونت پس از کاشت ابرو چیست ؟

              میکروارگانیسم ها رایجترین عفونت های پوستی بوده و بیشتر پزشکان به صورت پیشگیرانه چند روز قبل تا بعد از عمل اقدام به تجویز آنتی بیوتیک می کنند عوامل تشدید کننده در بروز عفونت شامل , استریل نبودن اتاق عمل , عدم رعایت دستورات قبل و بعد از عمل و بیماری های زمینه ای مانند دیابت است .

              پوسته پوسته شدن ابرو پس از کاشت ابرو :

              از دیگر عوارض  کاشت ابرو می توان به پوسته پوسته شدن ابرو اشاره نمود در اکثر مواقع این امر کاملا طبیعی بوده و پس از چند روز از بین می رود .ممکن است پوست شما دارای طبیعتی خشک باشد در نتیجه پس از عمل در ناحیه دچار پوسته پوسته شدن و ترک می شوید .

              دلیل پوسته پوسته شدن ابرو پس از کاشت چیست ؟

              در واقع پوسته پوسته شدن ابرو پس از کاشت به علت خشک شدن پوست صورت میگیرد برای جلوگیری از این امر می توانید از مواد غذایی دارای فیبر و آب کافی استفاده کنید به علاوه نوشیدن مایعات زیاد در رفع این پوسته ها تأثیر گذار است .

              تورم پس از کاشت ابرو :

              احتمال زیاد پس از پیوند ابرو فرد زیباجو تورم را تجربه کند تورم بین 1 الی 3 هفته باقی می ماند اما به خودی خود برطرف می شود برای رفع انها می توان از مسکن ها و داروهای کمکی استفاده نمود اطراف چشم نیز ممکن است کبود یا متورم شوند که با استفاده از کمپرس آب سرد به صورت غیر مستقیم , بالانگه داشتن سر , عدم مصرف غذاهای شور و استفاده داروهای ضد التهاب از بین می رود .

              دلیل تورم پس از کاشت ابرو چیست ؟

              تورم واکنش طبیعی بدن به عمل پیوند ابرو است که خون در محل جمع شده و تورم ایجاد می شود این مشکل پس از دو تا سه هفته از بین می رود .

              سیخ شدن ابرو :

              سیخ شدن ابرو پس از پیوند ابرو نیز از جمله مشکلاتی است که فرد زیبا جو پس از پیوند ابرو با ان مواجه می شود با در نظر گرفتن این امر حتما برای کاشت ابرو به کلینیک معتبر مراجعه کنید .

              علت سیخ شدن ابرو پس از کاشت چیست ؟

              هر کدام از قسمت های تشکیل دهنده ابرو دارای الگوی رسد متفاوتی است و الگوی رشد تارهای ابرو در هر کدام با یکدیگر فرق دارد اصلی ترین علت سیخ شدن ابرو پس از کاشت این است که پیوند درابرو مطابق با الگوی طبیعی رشد تارهای ابرو در هر کدام از این بخش ها صورت نمیگیرد یعنی پزشک هر کدام از قسمت های تشکیل دهنده ابرو را در نظر نگرفته و کاشت ابرو را انجام می دهد .

              مراقبت های پس از کاشت ابرو

              • دست نزدن به ابروها
              • عدم خوابیدن روی صورت
              • توجه به بهداشت
              • نخاراندن محل مورد نظر
              • عدم مصرف دخانیات
              • نکندن دلمه ها
              • مصرف مرتب و به موقع داروهای تجویز شده
              • نرفتن به محل آلوده و یا آفتابی
              • پس از شست و شوی ابرو و صورت استفاده از پمادهای آنتی باکتریال
              • عدم مصرف الکل و دخانیات
              • عدم تماس ابرو ها تا 5 روز با آب
              • رنگ و اصلاح نکردن ابرو ها تا دوماه
              • استفاده از داروهای تقویتی

              ماندگاری کاشت ابرو چقدر است ؟

              هنگام کاشت ابرو سعی می کنند فولیکول ها را از مناطقی از سر انتخاب کنند که در برابر ریزش مقاوم باشند این است که موهای کاشته شده در ابرو نسبت به ابرو رشد بیشتری دارد و فرد باید مرتب ابروهای خود را اصلاح کند نتایج کاشت رد همه افراد یکسان نیست عوامل مؤثر در میزان ماندگاری مو تأثیر دارداین عوامل شامل میزان قوی بودن فولیکول های کاشته شده , تکنیک استفاده در کاشت ابرو , رسیدگی و مراقبت از ابروها , عدم ورزش ها و فعالیت های پر تحرک , استفاده از مواد تقدیت کننده ابرو , جنس ابرو ها و عدم استفاده از دخانیات است

              مزوتراپی بعد از کاشت ابرو چیست ؟

              امروزه یکی از عمل های زیبایی با عوارض بسیار محدود کاشت ابرو است ؛ پیوند ابرو جایگزین مناسبی برای پر کردن نواحی خالی ابرو با روش های غیر دائمی اعم از تتو , هاشور , فیبروز و... می باشد در پیوند ابرو فولیکول های مو که شامل مو و قسمت های بسیار جزئی که وظیفه ساخت و رشد مو را عهده دار هستند از قسمتی از سر گرفته و در ناحیه مورد نظر پیوند داده می شود یکی از مهم ترین عامل موفق در کاشت ابرو تقویت ابرو ها پس از پیوند است و از جمله بهترین روش های تقویتی مزو تراپی است ؛ در مزوتراپی بعد از کاشت ابرو از داروهای هومیوپاتی , ویتامین ها و املاح معدنی ( اعم از آهن , روی , اسیدهای آمینه و... ) استفاده می شود این داروها پس از آماده شدن توسط سرنگ های مخصوص در قسمت مزودرم و بخشی که فولیکول های ابرو قرار دارد تزریق می شود و بسته به نیاز بیمار مواد تشکیل دهنده مزوتراپی می توان کم یا زیاد باشد .

              • بهترین زمان مزوتراپی بعد از کاشت ابرو
              • تعداد جلسات مزوتراپی ابرو
              • آیا مزوتراپی ابرو درد دارد ؟
              • از فواید مزوتراپی ابرو چه می دانید ؟
              • مضرات و عوترض مزوتراپی ابرو چیست ؟
              • مراقبت های بعد از مزوتراپی ابرو
              • هزینه مزوتراپی ابرو

              بهترین زمان مزوتراپی بعد از کاشت ابرو

              در رابطه با این سوأل که بهترین زمان مزو تراپی بعد از کاشت ابرو چه زمانی است ؟ می توان گفت بهتر است ابتدا اجازه دهید که تورم و التهابی که از عمل پیوند پس از کاشت ابرو به وجود می آید به طور کامل بر طرف شود مزو تراپی پس از پیوند ابرو به طور معمول یک ماه پس از کاشت صورت میگیرد .

              تعداد جلسات مزوتراپی ابرو

              مزو تراپی ابرو در تقویت و پر پشت شدن ابرو نقش مهمی دارد اما برای نتیجه گرفتن از این روش نمی توان آن را به یک جلسه محدود کرد در صورتی که می خواهید تأثیر این روش را مشاهده نموده و به نتیجه دلخواه برسید دست کم باید 10 تا 15 جلسه تزریق صورت پذیرد .

              آیا مزوتراپی ابرو درد دارد ؟

              مزوتراپی بعد از کاشت ابرو با تزریق مواد مفید و مؤثر زیر پوست صورت میگیرد بنابراین هنگام تزریق داشتن مقداری درد امری طبیعی می باشد در این روش از سوزن های ریز استفاده می شود با این حال میزان درد به آستانه تحمل فرد بستگی دارد اما در صورتی که لازم باشد قبل از تزریق پزشک از کرم های موضعی برای بی حس کردن ناحیه استفاده می کند .

              از فواید مزوتراپی ابرو چه می دانید ؟

              از جمله فواید مزوتراپی ابرو بعد از کاشت می توان به موارد زیر اشاره کرد :

              • خونرسانی و تغذیه رسانی به فولیکول های ابرو
              • رشد سریع فولیکول ها
              • ایجاد تعادل در هورمون ها و توقف ریزش آنها
              • تنظیم میزان چربی پوست
              • پرپشت کرن ابروها
              • داشتن عوارض کم

              مضرات و عوارض مزوتراپی ابرو چیست ؟

              تمام مواد تزریق شده در مزوتراپی مورد تأیید سازمان غذا و داروی آمریکا بوده بنابراین بر اثر تزریق این مواد هیچ نوع خطری فرد را تهدید نمی کند میزان حساسیت در افراد تحت درمان نزدیک به صفر است این روش درد ناچیزی دارد و در روزهای ابتدایی ممکن است ناحیه تحت درمان دچار کبودی , قرمزی و ورم شود اما با انجام مراقبت های پس از مزوتراپی و استفاده از کمپرس یخ از بین می رود .

              مراقبت های بعد از مزوتراپی ابرو

              پس از مزوتراپی ابرو در رابطه با شوینده مخصوص و محصولات روتین پوستی خود با پزشک صحبت نمایید تا محصولات مناسب را استفاده نمایید ؛ پرهیز از آرایش زیاد ؛ دوری از نور خورشید  ؛ بالانگه داشتن سر از بدن هنگام خواب و نیز شست وشوی مرتب روبالشی و ملحفه برای اینکه دچار عفونت نشوید از دیگر مراقبت های پس از مزوتراپی ابرو بعد از پیوند  می باشد .

              هزینه مزوتراپی ابرو

              برای مزوتراپی بعد از کاشت ابرو نمی توان قیمت واحدی را در نظر گرفت در تعیین قیمت آن عوامل مختلفی از جمله ؛ برند داروهای تزریق شده , دوز و نوع داروهای تزریق شده , تعداد جلسات درمانی , میزان آسیب دیدگی ابروها و تجهیزات کلینیک زیبایی تأثیر گذار هستند .

               داروهای تقویت کننده ابرو  پس از کاشت

              در صورتی که تصمیم به کاشت ابرو میگیرید باید در رابطه با تقویت ابرو نکاتی را رعایت نمایید به این دلیل که فولیکول های تازه قرار گرفته در ابروها بسیار ضعیف بوده و به راحتی در معرض ریزش هستند توسط داروهای تقویتی می توان علاوه بر اینکه از ریزش مجدد ابروها جلوگیری نمود به پرپشتی تارهای ابرو نیز کمک کرد برای تقویت ابرو ها هم می توان داروهای تجویز شده توسط پزشک را مورد استفاده قرار داد و هم می توان از روش های خانگی ساده استفاده نمود در ادامه به معرفی بهترین داروهای تقویت کننده ابرو پس از کاشت می پردازیم .

              • بهترین داروهای تقویت کننده ابرو پس از کاشت
              • روش های خانگی برای تقویت ابرو بعد از کاشت

              بهترین داروهای تقویت کننده ابرو پس از کاشت

              بهترین سرم های تقویت کننده ابرو

              سرم های تقویت کننده سریتا :

              یکی از بهترین داروهای تقویت کننده ابرو پس از کاشت استفاده از سرم تقویت کننده ابرو با برند سریتا است این سرم گیاهی و طبیعی به راحتی جذب پوست شده و مواد مغذی را در اختیار گرافت های تازه کاشته شده ابرو قرار میدهد و ابروها را تقویت می کند .

              سرم تقویت کننده لامینین :

              از دیگر سرم های تقویتی سرم لامینین است ساختار این محصول به گونه ای بوده که با تحریک متابولیسم های سلولی و افزایش جریان خون به تقویت فولیکول های مو می پردازد و از ریزش مجدد ابرو جلوگیری می کند .

              بهترین قرص بعد از کاشت ابرو

              قرص زینک پلاس :

              زینگ یک ماده معدنی بسیار اساسی برای بدن بوده و یکی از فواید اصلی آن تأثیر روی رشد و استقامت مو ها و ابرو ها دارد افرادی که بدن آنها با کمبود زینک مواجه استدر خطر بروز آلوپسی شدید یا همان ریزش موی ابروها مواجه هستند بنابریان پس از انجام فرآیند ابرو مصرف زینک موثر است جوانه گندم , اسفناج ؛ گوشت , دانه کدو و عدس حاوی زینک هستند همچنین پزشک به عنوان مکمل دارویی قرص زینک پلاس را تجویز می کند .

              قرص آهن :

              از طرفی به بیماران توصیه می شود که از غذاهای سرشار از آهن استفاده کنند پزشک متخصص بر اساس آزمایش خون و وضعیت آهن پس از پیوند ابرو  قرص آهن را توصیه می کند این عنصر عامل مهم در تولید هموگلوبین بوده که در انتقال اکسیژن نقش مهمی دارد به همین دلیل کم خونی و موجب می شود اکسیژن کافی به فولیکول پیوندی نرسیده و از بین برود .

              قرص فولیک اسید :

              از دیگر داروهای تقویت کننده ابرو پس از کاشت قرص فولیک اسید است این دارو از ترکیبات ویتامین دی محسوب شده و حلال در آب است مصرف ان موجب رفع کم خونی وو تقویت و بهبودی رشد ابرو ها می شود از جمله مواد غذایی که به وفور فولیک اسید در ان یافت می شود اسفناج , بروکلی , کاهو , بامیه , موز , گوشت , جگر و آب پرتقال است همچنین فولیک اسید را به عنوان مکمل دارویی در اشکال قرص می توان توسط تجویز پزشک مصرف نمود .

              قرص آناهیل :

              اناهیل دارویی گیاهی بوده که به شکل کپسول تولید می شود برای تهیه آن از میوه آناناس استفاده می شود این دارو پس از عمل زیبایی کاشت ابرو دارای دو کاربرد مهم از جمله کوتاه کردن دوره نقاهت و حفاظت از فولیکول های فعال است از مصرف خودسرانه این دارو پرهیز کرده و راهنمایی های لازم را از پزشک دریافت نمایید .

              ماینوکسیدیل :

              از دیگر داروهای بسیار پر طرفدار پس از کاشت ابرو برای تقویت ابروها ماینوکسیدیل است این دارو سرعت رشد ابرو ها را بیشتر کرده و در حفظ سلامتی ابرو ها مؤثر است این داروها را به شکل روزانه استفاده کنید و استفاده نامنظم تأثیرات ان را کاهش می دهد .

              پماد جنتامایسین :

              پماد جنتامایسین خاصی آنتی بیوتیکی داشته و به خوبی می تواند از زخم های پس از کاشت ابرو مراقبت کند تا دچار عفونت نشود بنا براین این پماد خاصیت تقویت کنندگی نداشته و تنها ازبروز عفونت در این ناحیه جلوگیری می کند .

              روش های خانگی برای تقویت ابرو بعد از کاشت

              دیگر روش های تقویت ابرو پس از کاشت شامل تغذیه مناسب داشتن , نوشیدن آب فراوان , کاهش استرس , استراحت کافی و نیز ماساژ ملایم ابرو ها توسط یکی از روغن های گیاهی پر خاصیت اعم از روغن زیتون , روغن بادام و روغن کرچک است .

              نوبت دهی کاشت ابرو

              برای کاشت ابرو طبیعی باید ابتدا توسط پزشکی کاشت ابرو آرشیدا ویزیت شوید  و مشاوره بگیرید  . این مشاوره کاملا رایگان میباشد . جهت برقراری ارتباط میتوانید از طریق فرم زیر پیام خود را ارسال نمایید و یا با شماره تماس درج شده تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ انتهای برگه پیام خود را ارسال نمایید تا در اسرع وقت به شما عزیزان پاسخ دهیم .

              دسترسی به کلینیک کاشت ابرو آرشیدا

              آدرس : تهران ، جردن ، کوچه شریفی ، پلاک 19 ، طبقه 5

              شماره تماس پشتیبانی

              09123026682